JOY BITE

a little of happiness At your door in minutes ☺️

Aynı Gün Teslimat

İstanbul içi, saat 20:00’ a kadar vereceğiniz siparişler ortalama 1-2 saat aralığında teslim edilir. Aynı gün teslimat için ekstra olarak bir kargo seçmenize gerek yoktur. İstanbul içi tüm siparişleriniz, sistemimizde aynı gün teslimat olarak atanır.

Aynı gün teslimat şu an için İstanbul ilinin ………… ilçelerinde verilmektedir.

Teslimat saatlerimiz ; 10.00 – 22.00 arasındadır.

Ürünlerimiz siparişten sonra sıcak üretim olarak özenle paketlenir, motorlu veya araçlı kuryelerde bulunan termal çantalar ile sıcaklık kaybı en aza düşürülerek teslim edilir.

Şehirlerarası Teslimat

Şehirler arası teslimatı websitemiz ve online pazaryerleri üzerinden, İstanbul dışı alışveriş gerçekleştirdiğinizde kullanabilir ve anlaşmalı olduğumuz kargı firmaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Saat 17.00’a kadar aldığımız tüm siparişleri kargo firmalarına aynı gün teslim ediyoruz. Kargo firmaları bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 1-3 gün arasında teslim ediyor.

İstanbul dışına gönderilen ürünlerimiz (rulolar) donuk olarak teslim edilir. Ürünler paketlendikten sonra kuru buz ile birlikte strafor içini koyulur ve gönderim süresince ısı kaybı ve çözülme en aza indirgenir.

Büyük Bir Organizasyonun mu Var?

O zaman sizin için en iyi seçim  Cake Yard Catering hizmeti. Bu hizmet ile planlamadan teslime kadar tüm işlemleri sizin için gerçekleştiriyoruz!  Daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen catering sayfasını ziyaret edin