franchIse

Cake yard Franchising Sistemi

Franchising, girişimciler için sayısız avantaj sunar. Büyümeyi, özerkliği ve desteği garanti eden bir tür ekonomik-sözleşme ilişkisidir. Cake Yard'de franchise olmak, halihazırda işleyen bir iş modelinden yararlanmanız, onu kendi işinize uygulamanız demektir.


Franchise İşletmelerin Başarı Oranı %95

Pek çok girişimciyi franchising seçmeye iten ana nedenlerden biri, sıfırdan başlamamaktır. Franchise bir işletme seçerek, hem yapısal hem de ticari olarak verimli bir start-up'a güvenmek mümkündür. Yapılan istatistiklere göre kendi işletmesini kuran bir girişimci, ilk 5 yılda %35 oranında bir başarı sağlayabildiği görülmektedir. Ancak bir franchise sistemi ile yola çıkan bir işletme yine aynı dönem içinde %95 oranında başarı sağlama ihtimaline sahiptir.


Neden Franchise Olmalıyım?

CAKE YARD’de franchise olmak, iyi bilinen ve yaygın markalarımızdan yararlanmanız anlamına gelir. Kendi kimliğine sahip olan ve belirli bir pazar nişinde değer verilen tanınmış bir markanın inşası, hem küçük hem de büyük boyutlarda en karmaşık iş süreçleri arasındadır. Kendi markanızı yaratmanızın zorluklarından kaçınmak istiyorsanız, franchise sistemini seçerek, CAKE YARD franchise markalarını kullanma fırsatına sahip olabilirsiniz.


 Pazar analizi ve en iyi satış noktası araştırması için size yardım ediyoruz.
 Tüm lojistik süreci yönetiyoruz.
 İşinize başlamadan önce, işin hem teknik hem de ticari yönlerini öğrenmenize yardımcı olacak eğitimler düzenliyoruz.
 Sürdürebilir bir kârlılıkla tüm süreçlerde size destek oluyoruz.
 Reklam kampanyalarımıza sizi dahil ediyoruz.
 Şubelerimizi, güzel, davetkar ve aynı zamanda işlevsel bir ortam yaratmak için tasarlıyor ve inşa ediyoruz.
 Profesyonel ekibimizle yönetim açısndan denetim ve koordinasyonu sağlıyoruz.